Problem z Opera Mobile na Omnia HD

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
Rako024 napisał(a):

Witam.
Mam problem.
Juz pytalem na 4 forach nikt nawet jednego postu nie odpisal. Moze tu ktos pomoze albo ma ten sam problem. Otoż na sofcie I8910XXJB1 a teraz takze na I8910XXJA2 mam problem z Opera Mobile. Otoz podczas przesuwania palcem strony po ekranie, szczegolnie w boki, Opera wychodzi mi do paska zadan i pokazuje sie glowny pulpit. Musze ja wyciagac z menedzera zadan zeby powrocila. Nie na kazdych stronach i nie zawsze, ale czasami jak sie uprze to co chwila. Glownie Allegro i Wikipedia. Na sofcie I8910XXIF8 tego nie mialem. Czy jest na to rada i czy ktos z Was ma z tym problem? Pomozcie bo juz soft o jedno oczko w dol wymienilem i co prawda Java teraz jest stabilna ale nadal jest problem z ta Opera. Przy czym czy to jest opera mobile 10.0 czy 10.1 nie ma znaczenia.

volumepl napisał(a):

Czy aplikacje na Twoim telefonie są minimalizowane w ten sposób jaki opisujesz, tzn. czy gwałtowne przesunięcie palcem na bok powoduje minimalizację aplikacji? Spróbuj tego na innych aplikacjach. Jeśli problem będzie się powtarzał to problem zależy od wersji oprogramowania telefonu. Zmień ponadto w ustawieniach tryb wyświetlania stron na widok jednokolumnowy (mały ekran). Nie trzeba wtedy przesuwać strony na boki, ale strony się wyświetlają wtedy dziwnie.

Rako024 napisał(a):

Na innych aplikacjach tego narazie nie zaobserwowałem. Hmm oprogramowania nie moge zmienic bo mam najnowsze a do starego wracac nie bede bo jest niedopracowane.

Rako024 napisał(a):

A moze inaczej. Czy ktos z was na omnii hd tez tak ma z Opera? Jesli nie to jaki ma firmware.

volumepl napisał(a):

Czy powiększałeś stronę przed tym, jak Opera Mobile się minimalizuje? Próbowałeś resetu ustawień telefonu?

Rako024 napisał(a):

hmm wylaczylem pelen ekran bo mialem wlaczony i teraz narazie spokoj. Ani razu nie wywalilo jeszcze.