Otwieranie poczty za pomomocą www, a pliki tymczasowe

w dziale Opera
stempelxp napisał(a):

Witam,

Przeszukiwałem google oraz forum, nie mniej jednak nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na moj problem. Mianowicie czy istnieje możliwość odtworzenia, wyszukania w plikach tymczasowych maili oraz załączników, które były otwierane za pomocą portalu www. Jeżeli tak to jakiego formatu miałbym szukać w plikach tymczasowych, żeby przeczytać maile oraz znaleźć załączniki.

Z góry dziękuję za konstruktywne odpowiedzi i przepraszam jeżeli temat się powtórzył ale znalazłem jedynie info o plikach tymczasowych odnośnie zwykłych stron. A nie wiem jakiego formatu mogę szukać jeżeli chodzi o treść maili. (rozumiem że załączniki będą występować jako osobne pliki z rozszerzeniem jak w otwieranym mailu ? )

Medium napisał(a):

Originally posted by stempelxp:

Jeżeli tak to jakiego formatu miałbym szukać w plikach tymczasowych, żeby przeczytać maile oraz znaleźć załączniki.

Wszystkie tam są "oprxxxx.tmp". Jeśli szukasz przez Operę opera:cache kliknij na przycisk lista w obrębie witryny, na której masz pocztę, to Ci sie wyświetli lista dostępnych plików.

Originally posted by stempelxp:

Z góry dziękuję za konstruktywne odpowiedz

Nie ma za co.
Jedynie konstruktywną radą w tym wypadku jest czytanie poczty przez klienta poczty i świadome zapisywanie na dysku czytanych załączników.