Wywalanie Opery przy dodawaniu Ulubionych na YT

w dziale Opera
Czekowska napisał(a):

Witam,

przeglądałam internet, ale nie mogę znaleźć rozwiązania konkretnie mojego problemu. Operę mam od niedawna i wszystko śmigało, aż do dzisiaj. Za każdym razem jak dodaję filmik na YouTube do ulubionych wywala mi przeglądarkę. Nieważne czy jest otwarta tylko ta jedna karta czy 30. Ogarnęłam ten skrypt, który miał pomóc na Upgrade flasha (bo tylko ten problem znalazlam z youtubem), ale nic to nie pomogło.

Any ideas?

Aha zapomniałam - mam wersję 11.

semyazza napisał(a):

Ja przyłącze się do pytania, bo mam dokładnie ten sam problem, z tym że nie dzieje on się za każdym razem, tylko losowo. Raz długo długo nic, a innym razem za każdym razem.

zielak007 napisał(a):

Wydawało mi się, że odpowiedziałem kiedyś wink
Nie potwierdzam przypadłości.
Możecie zainstalować testowy build v11.01 1175 (czyli może nie działać stabilnie i może spowodować różne katastrofy), bo od wydania wersji 11.00 wydano już kilka poprawkowych buildów i to może naprawić Wasz problem. A jeśli nie, to sprawdźcie na czystym profilu (pamiętając o posiadaniu kopii zapasowej starego profilu).

Medium napisał(a):

Odkopię wątek.
Mnie obecna najnowsza, czyli wersja 11.6 nie wywala się ale mrozi na co najmniej 5 sekund. Myślę, że to skutek zmian na YT, ale Opera słabo sobie z nimi radzi.