"Zobacz posty od ostatniej wizyty"

w dziale Opera
Amba napisał(a):

Po zainstalowaniu Opery 8.0 (kompilacja 7561, Sun Java Runtime Environment version 1.4) przestał mi działać link (na stronie www.forum.win-os.pl), którego treść podałem w tytule. Objaw jest taki, że widzę nowe posty w poszczególnych działach, jednakże po kliknięciu w niego wyskakuje "Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów" co oczywiście nie jest prawdą, bo fizycznie nowe posty istnieją...
Ósemkę instalowałem na v. 7.5, wszystkie ciasteczka mam załączone, zapamiętywanie haseł itd. działa, cała reszta też wydaje się być w porządku.
Inni userzy tego forum takich problemów nie mają. Możliwe, że to jakieś głupiutkie ustawienie gdzieś-tam, jednak nie mogę dojść do tego, dlatego proszę o jakąś radę...

Amba napisał(a):

Pozwolę sobie odświeżyć temat.
Ten sam problem dotyczy również innych forów z taką opcją, tyczy się to także różnych systemów operacyjnych - w domu XP Prof, w pracy W2K; w domu aktualizacja do v. 8 z 7.5, w pracy z 7.6, opcje ustawień [F-12] podobne. U znajomego to samo.

Da się coś z tym zrobić, czy trzeba wrócić do starszych wersji?

eldrago napisał(a):

U mnie opcja ta działa dobrze (Opera 8). Także chyba nie jest to wina samej Operki, ale co powoduje ten błąd - tego nie wiem.