[Problem]Opera nie wyswietla Obrazu

w dziale Strony WWW w Operze
Gregorex1234 napisał(a):

Witam mam maly problem Gdy np: wchodze na tą strone http://s2.sfgame.pl/ Wyskakuje mi obraz głowny chhodzi o tło ale nie wyskakuje manel logowania albo gdy chce sie zarejestrowac to nei wyskakuje mi obrazek z koedem captcha albo You tube gdy wlaczam jakis filmik nie wysiwietla mi sie panel filmiku strat/stop ładowanie itp. nie wiem bardzo ludzie Opere ale ostatni mam z nia problemy Prosze o pomoc


O to ss : http://img814.imageshack.us/i/50578890.png/

stivo85 napisał(a):

Nie wiem w jakim celu założyłeś dwa tematy w dwóch rożnych działach..

U mnie strona dość długo się ładowała początkowo (i było czarne tło tylko jak na zrzucie), ale po czasie zaskoczyło. I chyba wszystko z nią w porządku.

Skoro u Ciebie nie ładuje się nawet po dłuższej chwili, to może być wina flasha (z tego co zauważyłem, to w tej technologii napisana jest strona) lub jakiś zablokowany element uniemożliwia stronie poprawne załadowanie.

Saskatchewan napisał(a):

Originally posted by stivo85:

jakiś zablokowany element uniemożliwia stronie poprawne załadowanie.

Obstawiałbym właśnie to - @Gregorex1234: prawym na stronie > Zablokuj zawartość > Szczegóły i sprawdź, czy nie ma tam za dużo poblokowane.

PS Opera ma wbudowane sprawdzanie pisowni: http://help.opera.com/Windows/11.00/pl/browsing.html#spell-checker .

Voythal napisał(a):

U mnie ładuje się w około 3 - 5 sekund i wygląda że wszystko jest ok.

Z prawokliku ciężko będzie sprawdzić zablokowane bo na całej stronie menu flasha się wyświetla.

Saskatchewan napisał(a):

Originally posted by Voythal:

Z prawokliku ciężko będzie sprawdzić zablokowane bo na całej stronie menu flasha się wyświetla.

U niego nie ma menu Flasha, bo nic się nie ładuje wink.

W razie czego, można użyć przycisku (nie chce mi się teraz szukać), albo Menu O > Ustawienia > Szybka konfiguracja > Preferencje dla witryny > Zawartość i odznaczyć "Włącz blokowanie zawartości". To nawet niegłupi pomysł, bo skoro całość jest we Flashu, to nie ma tam czego blokować.

Voythal napisał(a):

Originally posted by Gregorex1234:

albo You tube gdy wlaczam jakis filmik nie wysiwietla mi sie panel filmiku strat/stop ładowanie itp.Może całkowity brak Flasha ? Albo wyłączona obsługa wtyczek. (Ustawienia > Szybka konfiguracja > Włącz obsługę wtyczek )

Sprawdziłem teraz jeśli wyłączyć obsługę JavaScript to strona będzie czarna i nic wiecej, z YouTube dzieje sie tak jak to opisuje Gregorex1234 (Ustawienia > Szybka konfiguracja > Włącz obsługę JavaScript)