reklamy w operce

w dziale Opera
harvard napisał(a):

witam
mam operke 8.0 i maly problem wciskam f12 i ustawiam blokuj niechciane wyskakujace okiienka. ale czasem pojawiaja mi sie takie "plywajace" reklamy na niektorych www. jak zazancze blokuj wszystki okna niektore z niektorymi www mam problemy aby otworzyc podstrony. w operce 7.23 byla pod f12 taka opcja "otwieraj jedynie okna wywolane przezuzytkownika" i bylo ok. jak zrobic taka funkcje pod operka 8???gdxie szukac jakiegos wpisu skad z wersji 7 wziac ja i jak to zrobic do wersji 8??

owiecc napisał(a):

bo to nie są nowe okna tylko (zapewne) nowe warstwy na stronie. Wyłącz javascript (F12 i odchacz js) i zobacz czy okienka ciągle wyskakują.

andol napisał(a):

Re: reklamy w operce

Originally posted by harvard
w operce 7.23 byla pod f12 taka opcja "otwieraj jedynie okna wywolane przezuzytkownika" i bylo ok. jak zrobic taka funkcje pod operka 8???Jest to dokładnie ta sama funkcja, która nazywa sę teraz "Blokuj niechciane wyskakujące okna". Zmianie uległa jedynie nazwa (zarówno w wersji polskiej, jak i anglojęzycznej).

Te okienka, o których mówisz, to pewnie reklamy flash. Niemożliwe, aby nie pojawiały się w Operze 7.23. Chyba, że wyłączyłeś wtyczki lub nie miałeś wtyczki flasha.

Przydatna lektura: łyżka.

porneL napisał(a):

Polecam program AdMuncher.