Pasek kart

w dziale Opera
bejok napisał(a):

Chciałem się zapytać jak mogę ustawić standard wyświetlania kart tak jak to było w operze 7.54. Chodzi mi o to żeby pasek kart był widoczny na dole natmiast zamknięcie danej karty znajdowało się tuż nad funkcjami zamknięcia przeglądarki?? Pasek kart wraz z możliwością zamknięcia znajdującego się na dole utrudnia życie, gdyż przełączająć kolejne karty można sobie wyłączyć daną oglądaną stronkę.
Pozdrawiam

Mayor napisał(a):

natmiast zamknięcie danej karty znajdowało się tuż nad funkcjami zamknięcia przeglądarki??

odhacz "Wyswietlaj przycisk zamykający na kazdej karcie" w preferencjach

JaDo napisał(a):

1.ppm na pasek kart->Dostosuj i tam masz położenie.Tez mam na dole.
2.Preferencje ->Ogólne i tam odhacz ->wyświetl przycisk zamykający na karcie.

Oto chodziło?

A ten tuż nad funkcjami to chyba chodzi tuż pod funkcjami.Krzyżyk?Nie ma.Może jest jakiś sposób ale ja go nie znam.Chociaz gdzieś tu czytałem na forum,że ta opcja w 8 zniknęła na dobre.Ale może czegoś nie doczytałem.

ps.a mi się tam widzą te krzyżyki do zamykania.Jest "gucio".

andy_g napisał(a):

U mnie występuje coś takiego, widoczny mam tylko pasek adresu, jak otworzę sobie kilka-kilkanaście kart w tle to zdarza się że Opera 8 sie "blokuje", nie mogę przejść do innej karty (ctrl+tab), nie mogę też karty zamknąć (ctrl+w), w menu widok w tym momencie wszystkie paski są niedostępne, można wejść jedynie w Dostosuj, wchodzę zaznaczam pasek kart, pasek wyskakuje i odrazu go odznaczam żeby zniknął co następuje smile, po tym zabiegu wszystko wraca do porządku, troszkę mnie to irytuje, w 7.54 tego nie było.

bejok napisał(a):

Pasek kart

Wielkie dzięki za info. Własnie o to mi chodziło.

adas napisał(a):

Tu też o tym jest:
http://nontroppo.org/wiki/ZmianyNowejOpery8
smile