Menadżer haseł

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
SprousePL napisał(a):

Mam problem z menadżerem haseł, a dokładnie z ikonką "zaloguj" (koło paska adresu). Otóż, od jakiegoś czasu na stronie poczta.interia.pl ta ikona mi się nie pokazuje, a na jej miejscu jest... jak by to najlepiej opisać - no jakaś strzałka w prawo pt. "Następna" smile Robi ona to samo co kliknięcie spacji i przenosi mnie do strony na której można założyć w Interii konto. Natomiast ja chce się zalogować i przez tą ikonkę nie mogę. Ten problem mam tylko na tej stronie. Jak ten przycisk zdezaktywować, aby się nie wyświetlał? Chce się logować normalnie przez menadżera haseł, a nie ręcznie wpisywać emaile, jak mam chyba z 5 różnych adresów. Pomocy!

stivo85 napisał(a):

Spróbuj przez kombinacje CTRL + Enter lub LPM + PPM.

PS. U mnie nie ma tego problemu. Kliknij PPM na pasku z tą ikonką -> Dostosuj -> Wygląd -> zakładka Przyciski -> Przeglądarka -> przeciągnij sobie przycisk Zaloguj na pasek, a stary usuń przez PPM na ikonce -> Dostosuj -> Usuń z paska narzędzi. Może pomoże?

Saskatchewan napisał(a):

@stivo85: Ikonka logowania w Operze domyślnie wykonuje akcje "Wand | Fast Forward", czyli to raczej nie to (LPM+PPM też wykonuje Fast forward, a że logowanie ma wysoki priorytet, to jeżeli można to loguje Cię).

Ja proponuję usunięcie wpisu "poczta.interia.pl" w Preferencje > Formularze > Menedżer haseł i wstukanie wszystkiego od początku :/.

SprousePL napisał(a):

Originally posted by stivo85:

Kliknij PPM na pasku z tą ikonką -> Dostosuj -> Wygląd -> zakładka Przyciski -> Przeglądarka -> przeciągnij sobie przycisk Zaloguj na pasek, a stary usuń przez PPM na ikonce -> Dostosuj -> Usuń z paska narzędzi. Może pomoże?Dzięki wielkie, pomogło!

stivo85 napisał(a):

Originally posted by Saskatchewan:

Ikonka logowania w Operze domyślnie wykonuje akcje "Wand | Fast Forward"


Tak, wiem.

Jednak podmiana przycisku pomogła smile Ciekawe.

Saskatchewan napisał(a):

Originally posted by stivo85:

Jednak podmiana przycisku pomogła smile Ciekawe.

Rzeczywiście, interesujące smile. Czasami nawet tak "dziwne" rzeczy potrafią coś zmienić. Zastanawia mnie tylko w czym konkretnie tkwił pierwotny problem...