Import zakładek z opery 11 do opery mobile 10

w dziale Opera
TomoTonyHalik napisał(a):

Witam,
Moje pytanie jest proste: czy jest możliwość importowania zakładek i zapisanych adresów stron z opery 11 do opery 10 mobile? Nie ma chyba ku temu łatwego sposobu typu kliknięcie w opcjach i czekanie aż się wszystko samo zrobi, ale może być jakiś bardziej przekombinowany sposób, typu wklejanie w odpowiednim pliku otwartym notatnikiem itp?

zielak007 napisał(a):

Opera Link

TomoTonyHalik napisał(a):

Dzięki Ci dobry człowieku - zadziałało. Co prawda opera zakrztusiła się kompletnie ilością zakładek, ale fakt faktem, że co chciałem zostało przerzucone.
Mam tylko pytanie tak na marginesie: czy jest możliwość wyszukiwania zapisanych w zakładkach stron po zawartej treści / nazwie tematu (ten, który pojawia się nam w normalnej operze na pasku głównym okna lub karty) czy też trzeba znać dokładnie linki i je trzeba wklepywać? (w przypadku odnośników do stałych często odwiedzanych tematów na forach lub serwisach jest to bardzo kłopotliwe)

Ryszard napisał(a):

Sprecyzuj - pytasz o Operę "komputerową" czy mobile?

TomoTonyHalik napisał(a):

Oczywiście o operę mobile. Na operze "komputerowej" takie wyszukiwanie jako tako działa, więc teraz przydałoby się coś takiego w wersji mobile...