Opera 8.0 i www.integrum.pl

w dziale Opera
Judash napisał(a):

Witam.Udlo mi sie wciagnac kolezanke do operki oporna byla wink.Dzis rano dzwoni ,ze nie moze sie zalogowac na konto w integrum.Jest jakis komuniat ,iz zabezpieczenie strony bgz jest za trudne dla Opery. Czy ktos wie jaksobie z tym poradzic?

TomekQ napisał(a):

U mnie testowa strona dla doroslych zwraca bledne haslo, ale wersja mlodziezowa dziala.
Co prawda informuja, ze:

Systemy bankowości internetowej BGŻ S.A.:
prawidłowo współpracują z następującymi przeglądarkami internetowymi:
Netscape 4.78 i nowszymi,
Internet Explorer 5.5 i nowszymi.
Zalecana rozdzielczość ekranowa dla korzystania z systemów wynosi 1024 na 768 punków.
Przeglądarki muszą obsługiwać 128 bitowy klucz szyfrujący (128 bitowy SSL).
Systemy bankowości internetowej e-Integrum oraz e-Integrum Firma zostały zoptymalizowane dla przeglądarki MS Internet Explorer 6.0.Ale nie ma ich w osiolkach i wydaje sie, ze to:"Przeglądarki muszą obsługiwać 128 bitowy klucz szyfrujący (128 bitowy SSL)." jest najwazniejsze:).

Mozesz ustalic, czy to bank generuje ten komunikat, czy jest to informacja Opery? I czy jest na nim napisane wprost, ze chodzi o Opere?

Od ktorej Opery zaczales ja przeciagac? Bo ktoras beta ustawiala obsluge TLS 1.1, a nie wszystkie serwery prawidlowo interpretowaly tak wysokie zabezpieczenia - niech sprawdzi w Preferences->Advanced->Security->Security protocols i ewentualnie wylaczy TLS 1.1. Albo niech sprawdzi czy pozostale sa wlaczone.

askwaw napisał(a):

Re: Opera 8.0 i www.integrum.pl

Judash napisał(a)
Witam.Udlo mi sie wciagnac kolezanke do operki oporna byla wink.Dzis rano dzwoni ,ze nie moze sie zalogowac na konto w integrum.Jest jakis komuniat ,iz zabezpieczenie strony bgz jest za trudne dla Opery. Czy ktos wie jaksobie z tym poradzic?Tu masz wersje demo konta
https://www.integrum.pl/demo.jsp?BV_SessionID=@@@@2064124872.1114506941@@@@&BV_EngineID=cccdaddegmgjmijcfngcfkmdfgjdfon.0&rol=Gu

Działa z Operą 8 bez problemu.