Opera 8.0 i nagłowki maili

w dziale Opera
gms_ napisał(a):

Opera 8.0 PL, Windows 2003 Server:

Po wybraniu wiadomości w kliencie pocztowym i kliknięciu 'Pokaż pełny nagłówek' powinno otworzyć się okna z (surprise!) całym nagłówkiem wiadomości. I tak to było w 7.x. Teraz wyświetla mi się okno z komunikatem:


Wewnętrzny błąd komunikacji.

Próbujesz odwiedzić adres attachment:/55/headers.html, który jest w tej chwili niedostępny. Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, a następnie spróbuj ponownie wczytać stronę.Coś mi się obiło o uszy, że z 8.0 wycięto (a ściślej przestały działać) 'protokoły' w rodzaju 'drives:'. Czyżby 'attachment:' spotkał ten sam los? :>

I tak przy okazji: jak wyłączyć ten #$^@@$ pasek pojawiający się po kliknięciu w pole do wpisywania adresu? 'Trochę' mnie on denerwuje, a nie znalazlem nic w opcjach.

Ogólnie po kilku dniach używania Opery 8.0 uważam, że jej wadą (jak i każdej wersji > 7.24) jest brak uaktualnionej skórki 'Bright striped' ;-)

golew napisał(a):

Re: Opera 8.0 i nagłowki maili

Originally posted by gms_
I tak przy okazji: jak wyłączyć ten #$^@@$ pasek pojawiający się po kliknięciu w pole do wpisywania adresu? 'Trochę' mnie on denerwuje, a nie znalazlem nic w opcjach.To jest pasek startowy. Można go wyłączyć Shift+F12 -> paski narzędzi.

gms_ napisał(a):

Re: Re: Opera 8.0 i nagłowki maili

Originally posted by golew
To jest pasek startowy. Można go wyłączyć Shift+F12 -> paski narzędzi.W jaki sposób to przegapiłem pozostanie dla mnie tajemnicą bigsmile. Dzięki smile

'attachment:', anyone? p