free download manager - integracja

w dziale Opera
Sentinel napisał(a):

jako, iż od dawna używam free download managera a najnowsza opera niechętnie się z nim integruje (czyt. program nie jest jeszcze z nową wersją opery kompatybilny), postanowiłem zmusić fdm do współpracy z operą. pogrzebałem więc troszkę tu i ówdzie, pokombinowałem i wyszło mi, że po dodaniu linii:

item, "download with free download manager" = copy link & execute program, "ścieżka\fdm.exe","%l"
opera uruchamia fdm oraz podaje mu linka, który jest natychmiast przechwytywany i - w zależności od ustawień programu - rozpoczyna się pobieranie, bądź wyskakuje okno z prośbą o potwierdzenie/opcjami. pytanie brzmi jak teraz zmusić fdm do pobierania wszystkich linków - tudzież jak poprosić operę, by podała mu wszystkie linki ze strony (pobierz wszystko)? kombinowałem z parametrami "%s" i "%u %s" (afair takie funkcjonują w przypadku flashgeta), niemniej opera podaje wówczas nie kilka linków, a ścieżkę do zcasheowanej uprzednio strony. w akcie desperacji próbowałem też poleceń w stylu copy links & execute program czy copy all links & execute program :-) - oczywiście bezskutecznie. tu już kogoś mądrzejszego potrzeba, więc jeśli ktoś ma jakieś sugestie będę wdzięczny.

ps. podaną linię (item...) należy wstawić do pliku ini z aktualnie używanym menu w sekcji [link popup menu], można dodać także w [image link popup menu] oraz [links panel item menu].

szyk napisał(a):

Spróbuj pokombinowac w panelu "Odnośniki", zaznacz kilka linków i sprawdź, czy FDM zacznie pobierać zawartośc wszystkich.

TomekQ napisał(a):

Nie testowalem, ale slowo kluczowe pasuje;)