opera i plugin Windows Media player

w dziale Opera
harvard napisał(a):

zmienilem domyslna przegladrke na opere i mam problem z odtwarzenie m wniej np radia rmf z formatem asx (http://www.abradio.cz/www/rmffm.asx) w IE nie bylo problemu a w operce i FireFox. poszukalem w necie i znalazlem wtyczke tora zainstalowalem. jakwpisuje about:plugins w przegladarce to widza ze wtycza jest zainstalowana zrestartowalem przegladarki wpisalem link do rmf u i w dalszym ciagu nic. otwiera sie Window media player ale nie odtwarza nic. co nie ta zrobilem??
mam xpeka sp2 opera 8

wojtzuch napisał(a):

Ja akurat zawsze używałem Media Player Classic w ramach pakietów Real/Quicktime alternative. Raz próbowałem coś z WMP, ale ten nie potrafi nawet wszystkich obrazów DVD odtworzyć jak należy.

Dla WMV i ASX/ASF mam tak samo:

http://republika.pl/athanathos/images/opera&wmv.jpg

(akurat dla WMV miałem zrobiony i na serwerze)

Spróbuj, mnie podany przez Ciebie link działa. Choć z tego co pamiętam, wtyczka też mi kiedyś działała. Ale mogło mi się przyśnić wink

harvard napisał(a):

wiesz co wybralem rozszerzenie pliku asx i wystawilem aby opera otwierala WMP i dziala. jak ustawima aby otwierala za pomoca pluginu nie robi tego nie wiem dlaczego??

operetka napisał(a):

harvard napisał(a)
wiesz co wybralem rozszerzenie pliku asx i wystawilem aby opera otwierala WMP i dziala. jak ustawima aby otwierala za pomoca pluginu nie robi tego nie wiem dlaczego??Wiesz, a ja teraz zmieniałam, żeby plik asx otwierał WMP 9.0 i też już działa. Odtwarzacz w mig wyskoczył i od razu zaczął odtwarzać smile