Dopasowywanie strony do szerokości na stałe.

w dziale Opera
pavvel1610 napisał(a):

Jest jakiś sposób, żeby na stałe włączyć opcję "dopasowywanie strony do szerokości"? Za każdym razem jak włączam przeglądarkę to muszę znowu włączać tą opcję, tak samo jak otworzę nową kartę, również muszę ponownie włączyć dopasowywanie do szerokości. Jest to dosyć drażniące tylko też nie wiem czy włączenie tej opcji na stałe nie spowoduje złego wyświetlania niektórych stron internetowych.

Medium napisał(a):

Originally posted by pavvel1610:

Jest to dosyć drażniące tylko też nie wiem czy włączenie tej opcji na stałe nie spowoduje złego wyświetlania niektórych stron internetowych.

Włącza się ją tak: (Ctrl + F12) → Strony WWW
Jest jednak wiele zgłoszeń na forum o nieprawidłowym wyświetlaniu niektórych stron właśnie wskutek globalnego dopasowania do szerokości. Zatem jednak nie polecam.

Na Desktop wish-list jest chodliwy wątek z prośbą o włączenie tej opcji do preferencji dla poszczególnych witryn.

Dlaczego potrzebujesz tej opcji? Może da się ją jakoś zastąpić?pavvel1610 napisał(a):

Kurde sam się dziwię, że nie znalazłem tej opcji - szukałem w zaawansowanych. Potrzebuję tej opcji bo czasem potrzebuję wyświetlić obok siebie naraz 2 karty, wtedy właśnie przydaje się ta opcja bo nie trzeba przewijać strony w poziomie tylko w pionie dzięki czemu z tak otwartymi obok siebie 2 czy więcej kartami lepiej się pracuje. Wielkie dzięki za pomoc.