Widget zapisujący pliki flash

w dziale Aplikacje dla Opery
Cysorz napisał(a):

Witojcie.
Kiedyś w widgetach był taki właśnie dodatek, dzięki któremu można było bez problemu zapisać pliki flashowe (np. gry) - po prostu coś działającego na zasadzie programików typu "Flash Saver". Niestety po tamtym nie ma już śladu a na podobny jakoś trafić nie mogę... Może ktoś z Was na coś takiego się natknął?

Jurgi napisał(a):

Ja korzystam z UserJS o nazwie plugsome bar. Napisał go EIRAS, jeden z blogerów my.opera.com.
Dodaje on do każdego plugina pasek z kilkoma przyciskami, pozwala np. na zamknięcie obiektu, przeładowanie, oraz daje dostęp do bezpośredniego linka, co pozwala zapisać go przez „save target as”.
Nie mam pod ręką linka, ale powinieneś bez problemu wyguglać.

operetka napisał(a):

Originally posted by Cysorz:

Witojcie.
Kiedyś w widgetach był taki właśnie dodatek, dzięki któremu można było bez problemu zapisać pliki flashowe (np. gry) - po prostu coś działającego na zasadzie programików typu "Flash Saver". Niestety po tamtym nie ma już śladu a na podobny jakoś trafić nie mogę... Może ktoś z Was na coś takiego się natknął?Rozszerzenie w Operze: "Ściągaj:org.downloader".
Jak jesteś na Wrzucie to klikasz na ikonę na pasku tego rozszerzenie i otwiera Ci się plik z Zrzuty. Potem prawym klawiszem myszy na ściągaj i Opera pobiera.
Tam jest jeszcze vimeo i inne takie.