Pytanie na dzień dobry od new usera:)

w dziale Opera
yarecco napisał(a):

Witam wszystkich forumowiczów! Po kilku miesiącach nieustannej walki z pewną rozreklamowaną przeglądarką:D zainstalowałem Operę 8. Musze przyznać, że w porównaniu z tą na F jestem pozytywnie zaskoczony. O połowę mniejsza instalka a 5 razy szybsze ładowanie ( dotychczas mi wmawiano, że IE ładuje się szybciej od Firefoxa bo jest zintegrowany z Windowsem... Opera nie jest, a ładuje się szybciej niz IE... hmmm:) )
Skonfigurowanie dla moich potrzeb zajęło mi godzinę, z pomocą informacji m.in z tego forum. Wszystko gra, mam tylko jeden problemik: chciałbym "moją" Operę mieć wszędzie tam, gdzie siadam przy kompie, a czasem jest to kilka komputerów w róznych miejscach ( taka praca), w związku z tym mam pytanko: czy da się tak zrobić, aby do startu z moimi ustawieniami nie był potrzebny katalog w moim profilu windowsa? Wyedytowałem plik opera6.ini i wszystkie pliki, włącznie z profilem itp trzymam w folderze z Opera w Program Files. Natomiast do uruchomienia Opery niezbędny jest plik opere6.ini umieszczony właśnie w Documents and Settings.... Czy można tak coś ustawuić, aby opera6.ini mogła tez znajdować się w folderze programu, jednym słowem, aby wszystko było w jednym folderze?
Sorry za długi post, ale naprawdę staram się na wszystko znajdowac odpowiedzi, ale tego nie znalazłem nigdzie:(

TomekQ napisał(a):

Witamy na forum, ciesze sie ze podoba Ci sie Opera:).
Odpowiedz na Twoje pytanie znajduje sie w FAQ, sekcja "Inne" pytanie "Jak umieścić Operę na dysku przenośnym?" (podpowiedz: nacisnij '.' i zacznij wpisywac poczatek tresci pytania, a Opera automatycznie wyszuka pasujacy fragment:)).

yarecco napisał(a):

Dzięki!!!smile no proszę: w świecie zer i jedynek zamiana jedynki na zero czyni życie prostszym:)
Pozdr.