Problem z AdFilter

w dziale Opera
Prozzac napisał(a):

Witam

Zainstalowałem sobie tego Operowego AdFilter i niestety mam pewien problem. Mam takie przyzwyczajenie ze świata Linuksa, że na codzień pracuję na końcie z ograniczonymi uprawnieniami. Dzięki temu nie instaluja mi się żadne śmieci. Kiedy zainstalowałem AdFilter i próbowałem uruchomić pojawia się okno programu i małe okienko z napisem "Invalid Steam handle". Klikając na "OK" program się zamyka. Myślałem, że to kwestia uprawnień dla wszystkich użytkowników. Pod kontem Administratora ustawiłem w Program Files pełne uprawnienia dla wszystkich użytkwników dla katalogu "Opera Filter". Niestety dalej pokazuje się to samo sad. Na koncie administracyjnym nie ma takich problemów. Co moge zrobić w takim wypatku?
Przy okazji chciałem się spytać o jeszcze jedna sprawe związaną z AdFilter. Czy działa u Was update serwerów? U mnie cały czas wywala błędy sad

Pozdrawiam

Tomek

JaDo napisał(a):

Re: Problem z AdFilter

Originally posted by Prozzac

Przy okazji chciałem się spytać o jeszcze jedna sprawe związaną z AdFilter. Czy działa u Was update serwerów? U mnie cały czas wywala błędy sad.."ło matko", właśnie se to pociągnąłem.Lista jak stąd do "Pernambuco"bigeyes .Walczę z adfilterkiem od wczoraj,więc za dużo to Ci niepodpowiem.

W xp pro zrobić to też można(chyba) ze swojego konta.Jest takie cuś jak gpedit.msc i np.Przypisywanie praw użytkownikom.Może tędy?
W rejestrze też takie prawa można sobie ustalić.Np. po to ,żeby dany wpis(klucz) zlikwidować.

edit-można jeszcze tak:

ppm na .exe i wybiera się-> Uruchom jako