nie znaleziono pliku ???

w dziale Opera
symeon napisał(a):

witam.

od jakiegoś czasu przy zaznaczaniu linku ed2k do programu emule i uruchomienu go poleceniem "przejdz pod ten adres" wyskakuje mi taka informacja . link dodaje się normalnie do programu (chociaż tez nie zawsze ), jednak dziwne że pokazuje się takie okienko.
może ma to związek z programem Shareaza który zainstalowałem kilka dni temu? korzysta on również z tej samej sieci co emule.

Mayor napisał(a):

a jak masz w preferencjach ustawione?
może masz "domyslny" i opera nie wie co wybrać, emula czy Shareaza; tak tylko strzelam, zawsze możesz na sztywno ustawić "Otwórz za pomocą innej aplikacji" i wskazać emula

edek2k.png

symeon napisał(a):

zdarzyło się coś dziwnego. ponieważ nic nie dawało nawet moje przekierowanie na emułka w protokołach to odinstalowałem całkowicie shareaz'e i myślałem że to załatwi problem. niestety dopiero zaczeły sie moje kłopociki z operą.
teraz opera nadal wskazuje na shareaze chciaż tego progsa nie mam już na kompie wogóle. moje przekierowanie na emulaka nic nie daje. wyskakuja ciągle błedy. zainstalowałem nawet operę80p1 bo myslałem że to cos da ale nic z tego.

tu sa obrazki z przedstawionymi problemami:
po ustawieniu na emułka
ustawienia w protokołach
czy jest możliwe że jakiś plik siedzi jescze mi na kompie ??wyczyściłem rejestr z pozostałości i w poukrywanych plikach pousuwałem co się dało. wyszukiwarka nie znalazła żadnych istotnych plików zwiazanych z shareazą na dysku C:

można jednak dodać lini ed2k ale za pomocą "kopiuj ten link i wtedy pokazuje sie takie okienko .