PicasaWeb: "Używasz przeglądarki, która nie jest w pełni obsługiwana"

w dziale Opera
covo napisał(a):

podczas ogladania galerii picasaweb komunikat stale widoczny na gorze www:

Używasz przeglądarki, która nie jest w pełni obsługiwana.

Też tak macie?
W jakim sensie nie jest w pelni obslugiwana? tzn. że co?

PS:
do licha! okazalo sie. Tzn. , że dziala prawidlowo co któraś galeria. Strony z miniaturami w galerii to jeszcze łapie, ale niemozliwe jest przejscie w konkretnej galerii/albumie do prezentacji (klawisz na gorze z lewej strony) - przechodzi do pustej www. Tak samo jesli klikniecie w polu pelnym miniatur w konkretną foto - tez daje pusta www portalową.
Ale niezly szajs.

A IE (z nakladką maxthon) działa bez pudła.

pokiep666 napisał(a):

Zmień w pref dla witryny maskuj sie jako firefox i po problemie.Niestety niektórzy olewają opere i taki potem efekt.Aha zmień to już w samej galerii bo jak zmienisz tylko na początkowej to w galerii dalej widnieje jako opera.

covo napisał(a):

Originally posted by pokiep666:

Zmień w pref dla witryny maskuj sie jako firefox i po problemie.Niestety niektórzy olewają opere i taki potem efekt.Aha zmień to już w samej galerii bo jak zmienisz tylko na początkowej to w galerii dalej widnieje jako opera.tak na szybko sprawdzilem dla ff - jakby pomoglo... dzieki.

Swoja droga - jestem zapewne staroswiecki/zacofany wedle "standardow opery",ale nadal i usilnie uwazam, że w operze promujac poprawnosc kodów www, powinno sie TAKŻE (czyli dodatkowo, bez umniejszania cech promujacych poprawnosc) dbac o jej funkcjonalnosc na tego typu stronach, czyli dbac o to tam, gdzie źli i jakże glupi, jakże niestaranni i jakże beznadziejni webmasterzy nieswiadomie/swiadomie olewaja uzytkownikow opery.
Bo inaczej - to uzytkownicy opery oleją operę. I to bez glebokich przemyslen ideolo, wystarczy, że wejda na pare tego typu stron, w tym -> na max popularne picasy webowe, zobacza, że opera daje ciała i przejda na cokolwiek, co dziala. Malo ich obchodzi "wojna-operowo-webowa-albo-że-dziurawy-i-kiepski jest IE", gdy zauważą, że IE działa wszedzie.
Jak drogi są kiepskie, dziurawe, to produkowac sobie mozna elegancki samochod z super zawieszeniem,ale ludzie tylko pocmokaja nad nim, a potem wybiorą ZIŁA, bo dojada nim dalej niz za róg chalupy sołtysa.

btw: maskujac sie jako IE - tez nie działa smile Powariowali. Wpuszczaja tylko ff i zapewne chrome.

pokiep666 napisał(a):

No niestety tak to już jest.Nadzieja w tym,że wielu ludzi się nie zniechęci do opery.Ma jednak więcej zalet niż wad.A swoją drogą żadna inna przeglądarka nie ma chyba opcji maskowania i możliwości otwierania stron za pomocą innej przeglądarki.To jednak dobrze o operze i jej twórcach świadczy.