Nowa kampania Firefoksa

w dziale Opera
Prozzac napisał(a):

Właśnie przeczytałem na stronie informację, że szykuje sie nowa kampania Firefoksa. Tym razem biara się za telewizje. Na tej stronie możecie sobie zobaczyć trzy reklamówki Firefoksa. Ciekawe czy Opera Software tez w niedługim czasie stworzy takie reklamy i będą je puszczać w tv. Jak by nie było konkurencja to dobra rzecz bigsmile.

andol napisał(a):

Re: Nowa kampania Firefoksa

Originally posted by Prozzac
Tym razem biara się za telewizje.Ekhm.. A skąd informacja o telewizji?

Ciekawe czy Opera Software tez w niedługim czasie stworzy takie reklamy i będą je puszczać w tv.Nie. Kampania reklamowa w TV byłaby zbyt drogą ekstrawagancją, na którą firmy OS po prostu nie stać.
Jedyną firmą software'ową prowadzącą ogólnoświatową telewizyjną kampanię reklamową jest chyba Microsoft. Ale to inny kaliber.

Copernick napisał(a):

Re: Nowa kampania Firefoksa

Prozzac napisał(a)
Właśnie przeczytałem na stronie informację, że szykuje sie nowa kampania Firefoksa. Tym razem biara się za telewizje. Na tej stronie możecie sobie zobaczyć trzy reklamówki Firefoksa. Ciekawe czy Opera Software tez w niedługim czasie stworzy takie reklamy i będą je puszczać w tv. Jak by nie było konkurencja to dobra rzecz bigsmile.Czasami zastanawiam się jeszcze czy to forum o Operze czy o FF, do którego nic nie mam i którego nie mam.
Owszem konkurencja to jest bardzo dobra rzecz, choć nie każdy umie sobie z nią radzić.. cry

Prozzac napisał(a):

Hmmm... rolleyes może żeczywiście za bardzo sie pośpieszyłem z tą telewizja. Ale w każdym bądź razie chodzi o reklamówki filmowe.

Copernick - Czasami zastanawiam się jeszcze czy to forum o Operze czy o FF, do którego nic nie mam i którego nie mam. Owszem konkurencja to jest bardzo dobra rzecz, choć nie każdy umie sobie z nią radzić..Sorki nie chciałem nikogo urazić sad. Nie było moim elem aby wzniecić jakąś burzę. Pomyślałem, że poprostu warto o tym wiedzieć. Ja osobiście do tej pory stosowałem Firefoksa ale coraz częściej siedze na Operze głównie dlatego, że nie muszę instalować setek rozserzeń smile.

W każdym bądź razie jeszcze raz przepraszam.

Pozdrawiam

Tomek

Jakub81 napisał(a):

Nie ma za co przepraszać, filmiki bardzo fajne, choć nie rozumiem zachwytu bohaterów wink

Copernick napisał(a):

Prozzac napisał(a)


W każdym bądź razie jeszcze raz przepraszam.

Pozdrawiam

Tomek [/B]Eeeeeeeeee to chyba jednak ja z lekka przegiąłem. Ja też przepraszam i mamy remis. Sorka za OT.

Mayor napisał(a):

świetne są te reklamy foxa, tym bardziej je będa sobie ludzie podsyłać jako smieszne filmiki niż tradycyjne reklamy więc kampania marki ciągle trwa, a u nas w sumie tylko zostały afillates :/ mam nadzieje że OS nie spoczęło na laurach i coś jeszcze szykuje

TomekQ napisał(a):

Originally posted by Mayor
świetne są te reklamy foxa, tym bardziej je będa sobie ludzie podsyłać jako smieszne filmiki niż tradycyjne reklamy więc kampania marki ciągle trwa, a u nas w sumie tylko zostały afillates :/

Ale ciągle powstają nowe bannerysmile

janbar napisał(a):

Ale na razie jakos trudno dostepne... wink

Pozdrawiam,

janbar.smile)