Duży kłopot z wirusem

w dziale Po godzinach
volumepl napisał(a):

Mam duży problem z wirusem, który podszywa się za antywirusa ESET NOD32 i proces ekrn.exe. Próbowałem ręcznie "zabijać" w menedżerze zadań tenże proces, usuwać wpisy w rejestrze, "zabijać" usługi w Moim Komputerze, skanowałem komputer CCleanerem - bezskutecznie. Nie mogę również odinstalować ESETa. Próbowałem skanować Malwarebytes' Anti-Malware, skanowanie nie zakończyło się, a uruchamiało się ponownie. Nie mogę również uruchomić trybu awaryjnego, bo mój monitor nie toleruje częstotliwości odświeżania, jaka jest stosowana w tym trybie. I zwracam się teraz do Was - może wiecie, jak "wyleczyć" mój komputer?

lemari napisał(a):

Pobierz i uruchom OTL ,
wygenerowany log daj na wklej.org; i idź z tym na jakieś forum o wirusach (np. http://forum.gazeta.pl/forum/f,430,Wirusy_trojany_spyware.html , albo na dobreprogramy )
Przeskanuj: http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-CureIt,Program,Windows,12976.html

volumepl napisał(a):

Dzięki wielkie, lemari! Problemem, jak się okazało, nie było szkodliwe oprogramowanie, tylko zepsuty program antywirusowy i pozostałości starego. Nauczka dla mnie, żeby dokładnie usuwać programy. Jeszcze raz wielkie dzięki. smile