Karty niżej niż strzałki WSTECZ i DALEJ?

w dziale Opera
Embe napisał(a):

Powiecie mi jak zrobić hmmm tak żebym zakładki miał niżej niż strzałki WSTECZ i DALEJ? bo tak widze na screenach i jest ow iele wygodniej a nie moge sobie poradzić... Coś takiego chce mieć: http://www.opera.com/img/front/frontImagePc1.jpg

Felix99 napisał(a):

Otwierasz Panel, klikasz na nim prawym przyciskiem myszy i wybierasz Dostosuj.Teraz możesz pozmieniać kolejność jak chcesz, klikając na Zakładki i nie puszczając klawisza myszy przenosisz.

Gargamel napisał(a):

Obydwaj nazywacie zakładkami coś, co nimi nie jest wink . Rozumiem Embe, że miałeś na myśli pasek kart. Jeśli tak, to możesz go przenieść na dół poprzez Dostosuj -> Paski narzędzi -> Położenie: Na dole.

quiris napisał(a):

Obydwaj nazywacie zakładkami coś, co nimi nie jest

A jak mają nazywać skoro infojama.pl robi im pranie mózgu

Gargamel napisał(a):

Originally posted by quiris
A jak mają nazywać skoro infojama.pl robi im pranie mózgu


Sądzisz, że wpływ Jamy Mastaha na Internautów jest aż tak wielki? lol

yarecco napisał(a):

Ja sam cały czas się zastanawiam dlaczego coś, co po angielsku nazywa się TAB polscy tłumacze z Mozilli nazywają PANELE a tłumacze Opery - KARTY.
Może warto tez między soba uzgadniać jakies standardy - na początek w nazewnictwie, żeby uzytkownicy mając do wyboru kilka przeglądarek mieli jasność do do funkcji, jakie posiadają. I wcale mnie nie zdziwi jak w nowym Internet Explorerze 7 to samo bedzie się nazywało własnie zakładki....

TomekQ napisał(a):

Używaj funkcji szukajwink. Nazwa tab występuje w Operze dopiero od wersji 8b3 (przyszła razem z nowymi preferencjami) i być może zniknie, ponieważ wszyscy narzekają, że ta nazwa kompletnie nie oddaje sensu opcji którą zmienia.
Żeby nie być całkiem OT, to powiem, że prawdopodobnie Embe chciał uzyskać pasek kart poniżej paska adresu, ale powyżej okna i tu jak zawsze najlepszym rozwiązaniem jest użycie paska głównego/statusu na który przenosimy zawartość paska adresu.