/m2/ Gdzie się podziała poczta ?

w dziale Opera
Miroslaw napisał(a):

Dziasiaj po włączeniu komputera i Opery przeżyłem niemały szok...
Zniknęły mi wszystkie maile z Opery, tzn. one są ale nie wiem jak się do nich dostać.

Od początku...
Włączyłem Operę, pojawił się popup że odebrano pocztę więc włączam pocztę, a tam w widoku "nieprzeczytane" nie ma żadnej poczty i zniknęły wszystkie rss-y (miałem w sumie trzy ale zawsze to coś). Wszystko widać na załączonym obrazku.

Teraz co do ustawień zainstalowaną miałem Operę 8.01 czyli wersję preview, ale co jakiś czas Opera mnie molestowała, że jest dostępna nowa wersja bigeyes żeby mieć spokój to zgodnie z zaleceniem programu pobrałem "nową" wersje 8.0 i zainstalowałem (ale wczoraj mimo kilkukrotnego zamykania i otwierania wszystko było w porządku dopiero dzisiaj wszystko zniknęło).

Ścieżkę do katalogu z Mailami mam prawidłową (Pomoc -> O Operze...) wszystko jest tak jak powinno być, zresztą w widoku też widać, że te maile są (Nieprzeczytane 0 z 257).

Czy ktoś kiedyś spotkał się z podobną przygodą da się coś z tym zrobić bo trochę mi żal tych listów (był tam klucz aktywujący Operę sad )

Acha jeśli to coś pomoże to bulid mam: 7561 System Win XP.

Jeszcze jedno poczty nie mam w żadnym widoku nawet jak kliknę na Kosz przy którym w nawiasie jest 1 pokazuje tylko biały ekran.

poczta.png

TomekQ napisał(a):

Prawy przycisk w panelu poczty i 'Pokaż wiadomości z'

Miroslaw napisał(a):

Wow, dzięki, ja nawet nie wiedziałem, że jest taka opcja pokazywania wiadomości z konkretnych kont.

adas napisał(a):

Re: /m2/ Gdzie się podziała poczta ?

Originally posted by Miroslaw
Teraz co do ustawień zainstalowaną miałem Operę 8.01 czyli wersję preview, ale co jakiś czas Opera mnie molestowała, że jest dostępna nowa wersja bigeyes żeby mieć spokój to zgodnie z zaleceniem programu pobrałem "nową" wersje 8.0 i zainstalowałem.


No mnie dzisiaj zmolestowała. Ale się nie dałem smile A też mam 8.01.
Niepotrzebnie instalowałeś spowrotem 8.0.