Import poczty

w dziale Opera
DarthVader napisał(a):

Witam.
Importuję maile z Mozilli Thunderbirda bez problemu ale zamiast podziału na odebrane i wysłane wszystkie trafiają do folderu Odebrane. Trudno je tam rozróżnić. natomiast dotychczasowy podział na wysłane i odebrane jest widoczny poniżej w folerze Filtry i Importowane. Czy można jakoś importować maile do głównego folderu wiadomości ale nie przez jakieś dziwne i niepraktyczne filtry?
Próbuję używać Opery po raz pierwszy, ale niedogodności programu pocztowego mnie zniechęcają.
Pozdrawiam.

quiris napisał(a):

Importuję maile z Mozilli Thunderbirda bez problemu ale zamiast podziału na odebrane i wysłane wszystkie trafiają do folderu Odebrane.

Z tego co pisze andol będzie to możliwe w Operze 8.01 (jeszcze nie tej, którą my tu wszyscy śmiertelnicy posiadamy).

wojtzuch napisał(a):

Originally posted by quiris
Z tego co pisze andol będzie to możliwe w Operze 8.01 (jeszcze nie tej, którą my tu wszyscy śmiertelnicy posiadamy).Ojej, super. A nie wiesz może, czy to samo dotyczy skrzynki uniksowej? Ja swoje maile importowałem z OE do The Bat, potem eksportowałem do formatu uniksowego, a dopiero potem do Opery. Niestety, wysłane powywalałem albo nie importowałem w ogóle, bo nie potrafiłem sobie poradzić z ich przeniesieniem do Sent... A import z OE do Mozilli to była wówczas tragedia - zupełnie mi mieszało konta i foldery.

Import bezpośrednio z OE nie wchodził w grę, gdyż ujawnił się ten bug z pokazywaniem folderów dbx. jako "empty", który został chyba naprawiony w Ósemce... Piszę chyba, bo dopiero teraz sobie uzmysłowiłem, że nawet tego nie sprawdziłem! Spróbuję doimportować stare wysłane z OE. Na razie tam je trzymam bigsmile