/wrażenia/ Nie podoba mi się menedżer pobierań

w dziale Opera
caamel napisał(a):

czy mozna tak ustawic opere zeby automatycznie po sciagnieciu pliku usuwala "pozostalosci" po sciagnieciu i potem zamykala zakladke ?? bo jak narazie robei to recznie :/

caamel napisał(a):

nei wiem jak wy ale....

mnie sie wogole nei podoba menedzer pobierania plikow. uaktywnia sie nowa zakladka, po pobraniu wszystkich plikow zakladka nie zamyka sie automatycznie, "pozostalosci" w menedzerze takze sie nei usuwaja. wszystko trzeba robic recznie:/ pod ty mwzgledem ff cz ie sa o wiele lepsze.

TomekQ napisał(a):

Nie wiem jak inni, ale mi się wydaje, że to jest duplikat. Możesz całkiem wyłączyć pokazywanie nowej karty i sprawdzać w panelu Ctrl+7. Tamte przeglądarki zamykają nowe okna automatycznie właśnie dlatego, że są to nowe okna, w dodatku AFAIR po jednym na plik.

adas napisał(a):

W karcie transferów - menu Widok -> i tam wybierz co chcesz.

caamel napisał(a):

fakt , napisalem jeszcze raz podobny post... sorry p
i sorry ale nei bardz rozumiem o co ci chodzi TomekQ:/
adas ja wiem o tym , przeceiz tam jest tylk omozliwosc ustawienia czy zakladka z tranferami ma sie pokazywac czy nie... a przeciez to chyab oczywiste ze ma sie pokazywac, bo muse wiedziec co sie pobiera i ile czasu zostalo lol zreszta napisalem tylko swoje spostrzezenia i najlepiej byloby tak jak jest w ff np ale coz. trudno:D

yarecco napisał(a):

Na pasku paneli masz pozycję transfery i w trakcie pobierania wyświetlany jest czas pozostały do zakończenia pobierania, w każdej chwili możesz kliknąć ten przycisk i w bocznym panelu pokaże ci się lista transferów. Tym samym przyciskiem panel ukrywasz. Tak więc spokojnie możesz ustawić, żeby karta się w ogóle nie pokazywała.
Z tego co pamiętam, żeby taki efekt uzyskać w Firefoksie trzeba było instalowac jakies rozszerzenie, inaczej wyskakiwało upierdliwe okienko. W Operze masz gotowe rozwiązanie.
I nie jestem przekonany czy byłoby "najlepiej" gdyby Opera miała takie rozwiązania jak Firefox bigsmile