Problem z Lewym Altem ( menu) .

w dziale Opera
aver1 napisał(a):

Witam,mam problem z lewym altem ilekroc wciskam wysakuje mi menu ,probowalem w ustawiniach konfiguracji klawiatury usunac ten skrot (edytowalem opera standard )twozy sie zmodyfikowana wersja ,lecz dalej dziala lewy alt (menu).Istnieje jakis sposob aby ten skrot usunac ?

Ryszard napisał(a):

Czy aby nie chodzi o ogóle ustawienia windows? Wciśnięcie lewego alt powoduje podkreślenie aktywnych liter w każdym menu. Tu uaktywnienie (podkreślenie) liter z menu powoduje jego rozwinięcie.
Nie wiem jak się wyłącza tą funkcję windowsa.

aver1 napisał(a):

Nie,chodzi o opere ,nacisniecie lewego alta powoduje pokazenie menu w operze.Jest to dosc irytujace probowalem to wylaczyc lecz nadal dziala.

Saskatchewan napisał(a):

Originally posted by aver1:

Nie,chodzi o opere

Jakiego systemu Operacyjnego używasz? Zapewne Windows... Otwórz sobie jakiś folder i stuknij lewy Alt lub wciśnij lewy Alt+P. Rozumiesz już teraz o co chodzi?

Originally posted by aver1:

nacisniecie lewego alta powoduje pokazenie menu w operze

Nie do końca naciśnięcie, ale dopiero puszczenie go otwiera menu. Inne skróty z altem działają raczej normalnie (nie otwierają menu).

Originally posted by aver1:

Jest to dosc irytujace

Sprecyzuj w czym Ci to przeszkadza (chyba nie da się tego wyłączyć bezpośrednio spod Opery, ale chciałbym wiedzieć na czym polega problem).