Problem- pisanie postów na forach z Opery mini/writing posts from Opera mini

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
wicher69 napisał(a):

Cześć! Kiedy napiszę jakiś post na forum np. forum fizyki http://fizyczny.net/ , to kiedy nacisnę gotowe zaczyna się wczytywanie i kasuje się cały napisany tekst. Co jest nie tak? Dziękuję za pomoc.

Hiho! When I write any post on forum, for example on this forum: http://fizyczny.net/ and click "ready", my Opera is loading the text I have written and then it clean the whole text... How's that? I don't get it... I'm a bit frustrated about this problem, especially that few days ago everything was perfect. Please help me. thank you for your answers.

volumepl napisał(a):

Osobiście nie mogę sprawdzić, bo nie mam tam konta. Wrzuć tutaj zrzut ekranu z komputera, gdy odpowiadasz. Również w komputerze wyłącz JavaScript (F12 > odznacz "Włącz obsługę JavaScript) i napisz, czy możesz cokolwiek wysłać na tamte forum.

Ryszard napisał(a):

Tylko, że chodzi o operę mini;)
W temacie - przy pomocy OperyMini nie udalo mi się założyć tam konta. Objaw taki sam - po wypełnieniu rubryki i wcisnięciu Gotowe następuje przeładowanie. Login i e-mail się dało wpisać, po wpisaniu hasła zrobiła się biała strona.
Moim zdaniem problem po stronie forum i powinien być zgłoszony i rozwiązany u nich.
Gdzie tam jest wątek/dział do testowania. Przy pomocy komórki troche trudno znaleźć tam taki dział.
Jak wydać na tym forum spokojnie można używać OperyMini wink

volumepl napisał(a):

Originally posted by Ryszard:

Tylko, że chodzi o operę mini;)


Ależ dobrze o tym wiem, chodziło mi o sprawdzenie, czy wpisywanie tekstu jest związane z JavaScriptem. W Operze Mini nie da się tego wyłączyć, a w Operze desktopowej i owszem.

Originally posted by Ryszard:

po wpisaniu hasła zrobiła się biała strona.


Od razu po naciśnięciu "Wyślij" czy po "załadowaniu" strony?

Ryszard napisał(a):

Po każdym naciśnięciu "Gotowe" strona się przeładowywała.
Login to przetrwał, e-mail też a na pierwszym haśle padło. Przy zakładaniu konta hasło podaje się 2 razy.

volumepl napisał(a):

Moim zdaniem to wina niepełnej obsługi JavaScriptu. Fora oparte na tym skrypcie mają właśnie taki problem i spotkałem się z nim podczas rejestracji na innym forum i też był problem z hasłem. Co jakiś czas zmieniają i aktualizują ustawienia globalne serwerów, wprowadzają poprawki. Na przykład strona http://new.meteo.pl - wątek: http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=464191&t=1300521072&page=2#comment5788932 i parę postów niżej. Dawniej działało wybranie modelu ze strony głównej, teraz to nie działa. Co robić? Informować webmasterów stron o problemach i zgłaszać Operze problemy z wyświetlaniem.

wicher69 napisał(a):

Dziękuję za pomoc. Myślę, że nic się nie da z tym zrobić, dopóki opera mini nie wprowadzi poprawek. Trudno, czasem wejdę na peceta. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi.

ezaq napisał(a):

Od 17.03 mam notoryczne problemy z wprowadzaniem tekstu na Operze Mini 5.1.22783 wersja S60. Problem opisał wicher69, czyli po wpisaniu tekstu i wciśnięciu przycisku "gotowe" strona się wczytuje, ale nie zapamiętuje wprowadzonego tekstu, tylko pole jest puste. Problem pojawił się jednocześnie na wielu stronach, więc to najprawdopodobniej wina Opery. Przykłady stron: multibox na stronie orange.pl; telepolis.pl/forum; laoche.art.pl/forum; e-podroznik.pl; rozklad-sitkol.pl; ebusy.pl. Dodam, że wcześniej wszystko działało jak należy.

Quetzal00 napisał(a):

Na Operze mini 4 także jest ten problem - dziś go zauwałyłem.

volumepl napisał(a):

Może poczekajcie do jutra - właśnie jutro ma zostać wydana Opera Mini 6, może te problemy naprawią smile