Problem z niektórymi stronami w Operze 8.0

w dziale Opera
slavek napisał(a):

Mam problem z wejsciem na niektore strony (np.http://www.nokia.com.pl/3230/). Zamiast strony pojawia sie tylko biala plansza, w oknie z adresem pokazuje, ze jestem na tej stronie, ale nic nie widze. mam zainstalowana jave Sun Java Runtime Environment version 1.4. Gdzie moze tkwic problem? (mam wlaczona obsluge java i java script)

adas napisał(a):

A masz włączonego flasha (wtyczki)?

robkula napisał(a):

Zainstaluj sobie plugin Macromedia Flash Player. Po zainstalowaniu go zobaczysz coś więcej niż białą stronę.:-D

slavek napisał(a):

Zainstalowalem ponownie opere i problem zniknal. Pytanie tylko jak odzyskac swoje zakladki, bo wszystkie mi znikly. (przy odinstalowywaniu wybralem wersje automatic).

TomekQ napisał(a):

FAQ część zakładki i inne dane

golew napisał(a):

TomekQ napisał(a)
FAQ część zakładki i inne daneNo tak, ale slavek już odinstalował Operę. Czy pliki z ustawieniami zostają gdzieś po odinstalowaniu czy cały katalog profile jest usuwany? Sprawdzał ktoś?

TomekQ napisał(a):

Sprawdzałem i cały katalog zostaje... jedyny problem, to fakt, że po ponownej instalacji do tego samego katalogu profil powinien działać od razu.

atuzi napisał(a):

Nie wiem czy robię coś nie tak, ale zainstalowałem plugin flash w katalogu plugins, zrestartowałem Operę i dalej nie mogę otwierać stron z flashem. Co jeszcze zrobić?

atuzi napisał(a):

Już działa. Pomogła strona http://mojaopera.idu.pl. Dzięki.

slavek napisał(a):

Originally posted by TomekQ
Sprawdzałem i cały katalog zostaje... jedyny problem, to fakt, że po ponownej instalacji do tego samego katalogu profil powinien działać od razu.Do tej pory tak mialem. mawet jak pierwszy raz zainstalowalem wersje 8.0 to mi wszystkie zakladki dodalo automatycznie z wersji 7.54 (kozystam z opery od wersji 7.50) i nigdy nie mialem z tym problemow do teraz. chyba pozostaje pozegnac sie ze starymi zakladkami - mam pare nowych zrobionych i jak dalem importuj zakladki z opera6.adr to mi wrzucilo jeszcze raz te, ktore mam.