Denerwujace przyciski myszki

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
akro napisał(a):

Jak wyłączyć żeby po kliknięciu scrolla albo prawego i jednoczesnie lewego przycisku myszy nie przenosilo mnie do poprzednio odwiedzanej strony bo to denerwujace jest, ogladam film, załadował sie, a tu mi cofnelo strone.

Jeszcze mi sie nie podoba jedna rzecz. Jak mam kilka zakładek otwartych i przenosze jedną obok drugiej to one nachodzą na siebie jak to wyłączyć?

Saskatchewan napisał(a):

Ad. 1: Odznacz tę opcję i zapisz zmiany opera:config#UserPrefs|EnableMouseFlips. Można też usunąć "FlipBack" i "FlipForward" z listy gestów myszy, ale ten pierwszy sposób jest bardziej "wiarygodny".

Ad. 2: Nie da się wyłączyć. Jeżeli nie chcesz używać grupowania kart, to uważaj, aby nie upuszczać karty na drugą kartę, ale puszczaj przycisk myszy dopiero gdy karta "przeskoczy" na bok.

akro napisał(a):

Ok dzieki a jeszcze mam pytanie co do youtube. Czy w operze domyślnie jest że filmy są w wiekszym oknie i jest szare tło? Znaczy wiem ze sie da to przełączyć na domyślny tryb tylko ze po odświezeniu filmu z powrotem mam duzy ekran i szare tło. Fajne ale mi to troche obciąża.

Papilotki napisał(a):

Nie wiem czy dobrze Cię rozumiem, ale domyślnie nie są w większym oknie tylko normalnie na stronie, bez powiększania na pełny ekran.