Niepłynne przewijanie na wallbase

w dziale Strony WWW w Operze
wolfshade666 napisał(a):

Mam problem z płynością przewijania na stronce z tapetami wallbase.cc. Przewijanie działa bardzo niepłynnie - jest to cos pomiędzy skokiem a płynnym przejściem i jest niesamowicie irytujące. Występuje to na wszystkich ustawieniach strony. Nie wiem zupełnie dlaczego - reszta stronek działa wyśmienicie. Na firefoksie stronka działa i przewija się normalnie. Dodam jeszcze, że po wyłączeniu SmoothScrolla w opera:config, strona działa normalnie (minimalny wyczuwalny lag, ale poza tym OK). Rozwiązaniem może byłoby wyłączenie tego tylko dla tej jednej stronki (jak?), ale może dałoby sie to obejść mniej drastycznie?

Ryszard napisał(a):

Płynne przewijanie mam wyłączone - czy była taka funkcja (płynne przewijanie) w starszych wersjach? Nie pamiętam. Od kiedy jest do tego ptaszek w preferencjach to odptaszkowuję po czystej instalacji. Dla mnie operowe przewijanie jest naturalne a to "gładkie" dziwne wink
Tu http://wallbase.cc/search/brunette po przewinięciu 10 rzędów strona ładuje następny zestaw obrazków co trochę przytrzymuje przewijanie. Ale przewijanie do góry i potem w dół załadowanych linii odbywa się normalnie.
Przyzwyczaisz się.