/mod/ wyblakłe ikony paneli w 8.01

w dziale Opera
Jurgi napisał(a):

Zainstalowałem sobie wreszcie 8.01 i wystąpiło dziwne zjawisko. Mianowicie ikony paneli www stają się wyblakłe, najczęściej po przejechaniu nad nimi kursorem myszy. Czasami. Po ponownym przejechaniu czasem wraca im poprawny kolor, a czasem nie, zaś czasem blekną te, które jeszcze były normalne.
Zilustrowane jest to na załączniku - z prawej strony wkleiłem jak powinny wyglądać. Strasznie nieprzyjemny ten wyblakły kolor.

Zaznaczam, że zmieniałem skóry (w sumie przetestowałem 6), włączałem i wyłączałem efekty specjalne i schematy kolorów. Nic nie pomaga.
Wygląda to na jakiś pomniejszy błąd. Czy ktoś może zaobserwował podobne zjawisko?

wyblakłe ikony.png

pawel_m napisał(a):

Mam podobną sytuację z ikonkami na pasku osobistym. Przy wyłączonych efektach specjalnych nie powinny się zmieniac nawet po najechaniu na nie kursorem, ale one wtedy podswietlają się tak jak przy efektach specjalnych. Tyle ze to podswietlenie nie znika do momentu odswiezenia okna przegladarki (samo po jakims czasie, po uzyciu jakiejs opcji czy przewinięciu wyswietlanej strony).
W trybie efektów specjalnych ikonki wyswietlane są prawidłowo (tj. tak jak przy efektach sp. powinny byc), ale włączanie i wyłączanie tego trybu nie zmienia sytuacji jaka wystepuje przy jego wyłączeniu.