Neostarada a Opera8

w dziale Opera
wicurpix napisał(a):

Nie wiem czy coś zle robie ale odnosze wrazenie, że TPSA znowu próbuje narzucac swoje wybory: w ustawieniach preferowanej przegladarki zawsze była opcja ktora wyszukiwarka ma sie otwierac po połaczeniu, teraz został tylko IE6. Czy jest to złosliwośc TPSA czy ja robie coś nie tak?

kamdrag napisał(a):

hej!

tez polecam po prostu skonfigurowanie polaczenia z Neo poprzez standardowa konfig. windowsa. jak bedziesz mial watpliwosci to w telef. serwisie neostrady Tobie powiedzą.
Wez pod uwage ze jak masz kilka profili na kompie to ten programik neostrady nie dziala na innych profilach i nie mozna sie laczyc z netem.
Pozdro

Jakub81 napisał(a):

Originally posted by wicurpix
Nie wiem czy coś zle robie ale odnosze wrazenie, że TPSA znowu próbuje narzucac swoje wybory: w ustawieniach preferowanej przegladarki zawsze była opcja ktora wyszukiwarka ma sie otwierac po połaczeniu, teraz został tylko IE6. Czy jest to złosliwośc TPSA czy ja robie coś nie tak?No nie mów, że łączysz się z Neostradą przez ten ich badziewny programik wink

JaDo napisał(a):

...tepsostrada cierpi nie od dzisiaj na tą "przypadłość". O ile można(było) wskazać w tej tzw. aplikacji dostępowej(istotnie badziewie) domyślną przeglądarkę, to klienta poczty już nie. Na to ich śmieszne darmowe konto pocztowe, mogłem wjechać tylko tak->Przedstawiaj się jako IE furious.

Kiedy jeszcze miałem to łącze, używałem programiku cfosspeed. Nie potrzeba nigdzie grzebać w windzie,program sam się kalibruje i wykrywa nasze połączenie. Potem ewentualnie można wyłączyć inne protokoły.

Tą aplikację tepsy miałem instalniętą cały czas, ponieważ używając tego programiku, nie miałem dostępu w folderze Połączenia sieciowe do właściwości połączenia. Czasami coś tam musiałem ustawić w firewallu, wtedy to odpalałem. Może i jest inny sposób, ja to sobie tak wykombinowałem.

Program w wersji trial jest 60-dniowy(chyba). Po upływie tego czasu robimy deinstalkę, czyścimy rejestr windy,ponownie instalujemy. I działa następne dwa miechy.

Przez jakiś czas, używałem również takiego czegoś jak Cfosconnect,taki dodatek do tych wszystkich cfosów .

Czy to jest złośliwość TPSA?. To jest "olewka" klienta i najzwyklejsze w świecie tępactwo. Jeśli istotnie teraz tak jest z tą ich aplikacją. Ale nie ma IMO sensu wyżywania się słownego na tej lipnej firmie. "Przez portfel do głowy". Im więcej ludków przejdzie do innych firm, tym tepsa będzie "Bliżej". Dna.

Paldemarek napisał(a):

Zrezygnuj z tego posranego programu, ktory pozwala sie polaczyc z netem i ustaw sobie w windzie smile
Nie od dzis wiadomo ze TPSA i MICROSHIT to cholerni monopolisci...

fan_opery napisał(a):

Zgadzam się z przedmówcami, programik łączący z netem autorstwa TP to badziewie jakich mało :-(. Ale nie trzeba z niego przecież korzystać :-). Ja do neostrady używam darmowego programu AutoConnect: http://shider.net/AutoConnect/ . Wystarczy go tylko skonfigurować (jeśli nie wiesz jak, to na stronie jest bardzo czytelna instrukcja). Ma wiele przydatnych funkcji, jak np. automatyczne wznawianie połączenia, statystyki i takie tam różne :-).

miet55 napisał(a):

wicurpix, tu masz dokładnie opisane krok po kroku jak skonfigurowac neo.
http://www.nvision.pl/forum/index.php?showtopic=19301&st=30