Zmiana sprzętu na szybszy?! i gorsze działanie opery

w dziale Opera
nefbie napisał(a):

Witam Was.
Na starym 4 letnim kompie miałem zainstalowaną operę w najnowszej 11 wersji i działała jak ta lala (win7 64bit). Niedawno wymieniłem sprzęt, postawiłem nowy system (win7 64bit) zainstalowałem tą samą wersję opery, przeniosłem sobie ustawienia i... opera działa znacznie gorzej (zainstalowana jest na dysku systemowym - SSD). Zdarzają się przycięcia podczas pisania w formularzu/pisaniu maila w opera mail. Karty nie otwierają się z szybkością taką jak na starym komputerze, podobnie z ich zamykaniem. Gdzie może leżeć problem? (zaznaczam, że zarówno ff ie jak chrome i inne aplikacje działają tak jak powinny czyli znacznie szybciej niż wcześniej).

withme napisał(a):

mialem identyczny problem po zainstalowaniu na czysto najnowszych sterownikow do radeona hd5870, nastepnie zainstalowalem starsze i wszystko dzialalo jak nalezy, taki jednorazowy blad, nigdy pozniej juz sie nie powtorzyl, wiec posprawdzaj sterowniki.

nefbie napisał(a):

Dzięki za pomoc. W moim przypadku odinstalowanie całkowite sterowników i zainstalowanie świeżych pomogło na problem smile