Problem z pocztą

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
Zawisza napisał(a):

Niedawno zacząłem kożystać z tej świetnej przeglądarki. Niestety pomimo wielu karkołomnych godzinach spędzonych na ustawianiu i sprawdzaniu poczty, opera nie ściąga mojej korespondencji...(z onetu) Z tego co zauważyłem łączy się bez problemu i "widzi" wiadomości na serwerze, ale po prost nie ściąga. Z innego konta(wp) wiadomości przesyłają się bezproblemowo.

Co z tym zrobić?!

fan_opery napisał(a):

Sprawdź Narzędzia-->Konta poczty i czatu-->Właściwości <twoje konto>-->Odbieranie

Jeśli masz zaznaczoną opcję "Pozostaw wiadomości na serwerze", to jak sama nazwa wskazuje, one tam pozostaną :-). Mam nadzieję, że o to chodzi i że się na coś przydałem :-).

Zawisza napisał(a):

Niestety nie pomogło! Dalej na serwerze wiadomości zostały, a w poczcie nic... Wysyłanie działa, a to nie.mad
I nawet pokazuje się komunikat w dolnym panelu, że pobiera, ale szybko znika i nic nowego na poczcie nie ma...

JaDo napisał(a):

...hmm, no to może tak:

Kliknij na pasku narzędzi(np. na głównym)->Dostosuj->Przyciski,zaznacz Poczta i przeciągnij sobie do widoku panelu poczty, przycisk(box)Wszystkie konta. Chociaż to jest chyba ustawienie domyślne. No ale może się coś namieszało.

Coś mi się wydaje,że M2 pokazuje Ci tylko jedno(a coś tam ściąga). Z tego co zrozumiałem masz tylko te dwa konta?. Czy też więcej i tylko onetu nie kosi?

Takie cuś podobnego mam na jednym takim serwerku, gdzie mam dwa konta pocztowe(darmowe). Z jednego ściąga a z drugiego już nie. Nie "rozkminiałem" przyczyny czemu się tak dzieje, ponieważ w zasadzie tego drugiego konta praktycznie nie używam.

wszystkie konta.png