czy tak się da , a może od dawna daje ..

w dziale Opera
Lucky5 napisał(a):

Witajcie!
Mam ustawione by otwierały mi się linki w osobnych okienkch i czasem tak jest ,że tych okienek jest naprawde sporo . Mam pytanie, czasem chce coś zrobić na pulpicie i chciałbym wszystkie okienka Opery zminimalizować jednym gestem myszy . Czy tak się da ustawić a jeśli nie to czy nie byłoby dobre rozwiazanie w kolejnej wersji?

zajec666 napisał(a):

Minimalizacja do tray-a zwija wszystkie okna.

Jakub81 napisał(a):

Czyli Ctrl + H

zajec666 napisał(a):

lub odpowiedni przycisk

PeterCub napisał(a):

Re: czy tak się da , a może od dawna daje ..

Originally posted by Lucky5
Witajcie!
Mam ustawione by otwierały mi się linki w osobnych okienkch i czasem tak jest ,że tych okienek jest naprawde sporo . Mam pytanie, czasem chce coś zrobić na pulpicie i chciałbym wszystkie okienka Opery zminimalizować jednym gestem myszy . Czy tak się da ustawić a jeśli nie to czy nie byłoby dobre rozwiazanie w kolejnej wersji?pewnie chodzi ci o program, który wykorzystywałby gesty myszy nie w Operze, ale w samym systemie, ale przypuszczam, że główne okno Opery musiałoby być nieaktywne, albo jakiś konkretny gest byłby przypisany tylko do wykonania jakiejś czynności w systemie, a nie w Operze. Chyba lepszym rozwiązaniem będą wskazówki udzielone powyżej.
A propos minimalizacji do zasobnika systemowego, płatny program "skórujący" system - WindowBlinds od jakiegoś czasu posiada tę funkcję.

GrLT napisał(a):

A ja sobie w KDE poustawiałem wszystkie gesty z Opery jakie mi potrzebne były wink [do przodu, do tyłu, do góry, zwiń, w nowym oknie itd] bigsmile
Ale przez to teraz jak wejdę do Windowsa, to już totalnie zagubiony się czuję... worried
ps. a czy Wam nie brakuję operowych gestów w explorerze windowsa? confused

Jurgi napisał(a):

Oj, brakuje bigsmile. Strasznie wchodzą w krew.

PeterCub napisał(a):

Originally posted by GrLT
ps. a czy Wam nie brakuje operowych gestów w explorerze windowsa? confusedczasami się łapię na tym, że w eksploratorze próbuję wykonać gest wstecz myszką i dziwię się, czemu nie chce mi przejść do poprzedniej strony bigsmile

Nixer napisał(a):

Od tego jest StrokeIt.