Force SpeedDial Logos

w dziale Aplikacje dla Opery
stivo85 napisał(a):

Wczoraj pojawiło się to tytułowe rozszerzenie do zmiany miniaturek w speeddialu. >link<
Jednak jakiej bym strony nie dodał, która jest w ustawieniach rozszerzenia, to logo się nie pojawia i Opera generuje własne miniaturki. Może ktoś doszedł, jak zmusić to do działania?

EDIT: Generalnie zmieniły mi się miniaturki dla Youtube' (choć wczoraj po instalacji i odświeżaniu nie chciało), Facebook'a czy strony z rzoszerzeniami dla Opery. Ale dla Twittera czy Gmail'a nie chce się odświeżać. Może ma to związek z tymi wymiarami, co są podane w instrukcji, a nie bardzo miałem czas tam kombinować.

EDIT2: Nie ze wszystkimi stronami chce to działać, ale efekt jest.

alekksander napisał(a):

Witam. mam ten sam problem. ponad to rozszerzenie nie wczytuje własnych png... ktoś zna rozwiązanie ?

stivo85 napisał(a):

U mnie png działają.
Generalnie nie zawsze zaskakuje od razu, ale to co dodałem, to działa.

alekksander napisał(a):

u mnie niestety tylko kilka png zaskoczyło, reszta pomimo długich trudów nie zechciała.

stivo85 napisał(a):

Mi z tego co pamiętam, to nie chciało zaskoczyć dla tego forum, ale po prostu dałem sobie spokój. Kilka mam zmienionych, a obecnie nie chce mi się nad tym siedzieć.

alekksander napisał(a):

na 11.50 u mnie działa jak należy, sam dodatek też zaczął gładko chodzić (lista wczytuje się momentalnie, na 11.11 musiałem czekać kilkanascie sekund). Myślę że jest to kwestia jakiś bardziej pośrednio związanych ustawień albo po prostu 11.11. I faktycznie dla my.opera.com nie da rady podmienić ikony (chyba że starym sposobem podmiany wygenerowanego pliku, nadpisania go swoim logiem i ustawienia atrybutu "tylko do odczytu")