problem z ładowaniem strony w tle

w dziale Opera
symeon napisał(a):

witam.

występuje u mnie taki mały problemik. gdy ładuje sie jakaś strona w tle to karta powinna lekko zmienic kolor po załadowaniu, a umnie zmienia kolor w trakcie ładowania i gdy przełączam na tą kartę z myslą że strona się wczytała jest gips, bo jest dopiero w połowie.

ten błąd zaczoł występować dopiero w operce 8.01 kompilacja 7642

mtrusz napisał(a):

U mnie jest tak samo. Jest to cholernie denerwujące, szczególnie, że w Operze 7.54 wszystko było OK. Jak kolor tekstu na zakładce się zmienił, to mogłem być pewien, że strona wczytała się do końca. Tymczasem w Operze 8.01, tak jak i w 8.00 i z tego co pamietam też w wersjach 7.60 Preview 1-4 jest kicha. sad

adas napisał(a):

A czy nie zależy od skórki?

mtrusz napisał(a):

Ja mam skórkę "fabryczną". Nie zmieniałem jej.

symeon napisał(a):

adas napisał(a)
A czy nie zależy od skórki?Być może. właśnie testuje i jak narazie jest wszytko ok ale przyzwyczaiłem się już do mojej skórki (NEO) i ciężko mi będzie sie przestawić na inną. Trochę zaraz poeksperymentuje ze skórkami by chociaż w części przypominały moją ulubioną. Czy ktoś zna jakis progs do tworzenia własnych lub zmieniania skórek dla opery ?

pozdro.

mtrusz napisał(a):

Originally posted by symeon
Czy ktoś zna jakis progs do tworzenia własnych lub zmieniania skórek dla opery ?http://bachius.com/opera/skineditor/ bigsmile

wojtzuch napisał(a):

Na jednych stronach działa, na innych nie działa.

symeon napisał(a):

mtrusz napisał(a)
http://bachius.com/opera/skineditor/ bigsmileno tak, dzięki smile

a który element odpowiada za kolor aktywnej karty. bo w skórce "FauxS Emerald with reflections (icons by Mormegil)" nie idzie się połapać która jest aktywna a która nie (fakt, aktywna jest minimalnie większa ale przy dużej liczbie kart nie widac tego za bardzo).