podwojne pole tekstowe

w dziale Opera
wilk napisał(a):

Czy w Operze istnieje możliwość umieszczenia na ktoryms z paskow wyszukiwarki która wykorzystuje dwa pola tekstowe? W zasadzie chodzi mi nie tyle o wyszukiwarki, co np. o narzędzia sprawdzające pozycję w wyszukiwarkach gdzie w jednym polu wpisuje się domenę, a w drugim słowo kluczowe.

PeterCub napisał(a):

Re: podwojne pole tekstowe

Originally posted by wilk
Czy w Operze istnieje możliwość umieszczenia na ktoryms z paskow wyszukiwarki która wykorzystuje dwa pola tekstowe? W zasadzie chodzi mi nie tyle o wyszukiwarki, co np. o narzędzia sprawdzające pozycję w wyszukiwarkach gdzie w jednym polu wpisuje się domenę, a w drugim słowo kluczowe.Spróbuj użyć zaawansowanych zapytań, pomoc masz tu i np. tu. Jeśli chodzi o dwa pola tesktowe w ramach jednej wyszukiwarki, to nie spotkałem się z czymś takim w Operze. Ja używam skrótu w pasku adresu: "g" i "wyrażenie", np.: "g site:www.yahoo.com flowers" wyrzuci Ci informacje o kwiatach wyłącznie w zakresie domeny Yahoo.

wilk napisał(a):

Re: Re: podwojne pole tekstowe

Originally posted by RevPeter
Spróbuj użyć zaawansowanych zapytańAle co ma piernik do wiatraka? confused Operatorów to ja i owszem, używam często (w ponad połowie wyszukiwań; nawiasem - jedną z największych wad w Google jest moim zdaniem fakt, że już bardzo dawno zlikwidowali operator "*"), ale one służa do precyzowania zapytań, a mnie chodzi jak wspomniałem wyżej o obsługę narzędzi wykorzystującej dwa pola tekstowe (poprzednio mało precyzyjnie podalem przykład, chodzi np. o monitorowanie pozycji stron www [1. pole na domene, 2. na keyword], narzędzia do porównywania witryn [domena w jednym i drugim polu] itp.)

adas napisał(a):

Możesz sobie stronę z tymi dwoma polami utworzyć i wstawić ją jako panel.
Albo wstawić jako baner (jeżeli masz zarejestrowaną Operę). Ktoś na forum sobie dodał do Opery aplet javy z zegarem.

PeterCub napisał(a):

Originally posted by adas
Możesz sobie stronę z tymi dwoma polami utworzyć i wstawić ją jako panel.
Albo wstawić jako baner (jeżeli masz zarejestrowaną Operę). Ktoś na forum sobie dodał do Opery aplet javy z zegarem.Jeśli chodzi o zegar to polecam zajrzeć tu : )