Shoutbox na jednym z forów standardu phpBB2

w dziale Strony WWW w Operze
mclxbox napisał(a):

Witam. Mam problem z działaniem shoutboxa na pewnym forum phpBB2, z tego co mi wiadomo jest on oparty na ajaxie. Problem polega na tym, że po wczytaniu się forum, sam Shoutbox ładuje się w nieskończoność (jak na zdjęciu), zaczyna działać poprawnie dopiero jak napiszę w ciemno jakąś wiadomość. Kiedy korzystałem z adMunchera nie miałem takich problemów, jednakże po ostatnim wyczyszczeniu ustawień (niektóre strony nie chciały chodzić poprawnie) usunąłem również admunchera i problem się pojawił.
Obrazek jak to wygląda:


Adres forum, na wszelki wypadek: xboxarcade.pl

mclxbox napisał(a):

Originally posted by Łukash:

A teraz czego używasz ?


Nie korzystam aktualnie z adblocków. Właśnie u mnie też nie było problemów z admuncherem, teraz jadę na czysto i dalej nie działa. To samo miałem z czystą operą 11.10 beta.

Łukash napisał(a):

Originally posted by mclxbox:

Kiedy korzystałem z adMunchera nie miałem takich problemów..


A teraz czego używasz ? Powyłączaj kolejno "ad bloki" ,user scripty ,problem zdaje się leżeć u Ciebie ,bo np u mnie shoutbox działa właściwie (z Ad Muncher smile )

Łukash napisał(a):

Sorki nie sprawdziłem dokładnie ,jazda jest,bo wyłączyłem AdMuncher i mam to samo ."Remove scripts with text: .cookie="remainclosed= " tylko ten filtr AdMuncher używa na stronie ,co zrobić ,jak to wyjaśnić ? - nie wiem.. ..

mclxbox napisał(a):

w kodzie strony jest coś takiego, do którego może się to odwoływać:

function closebar(){ 
if (persistclose) 
document.cookie="remainclosed=1" 
document.getElementById("topbar").style.visibility="hidden" 


niech ktoś przerobi z tego gotowy skrypt który trzeba będzie tylko wybrać z custom stylach , jeśli wam to nie sprawi problemu smile