Google Translate - skrypt Ruzanova do Opery 11.01

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
wobo2 napisał(a):

Witam!

Był kiedyś taki skrypt Ruzanova do Google Translate. Można było zaznaczyć fragment tekstu po angielsku i tłumaczenie na polski wyświetlało się na tej samej stronie, w szarej ramce obok tekstu oryginalnego. Musiałem zainstalować na nowo Operę i niestety nigdzie nie moge znaleźć tego skryptu albo znajduję skrypt do starszych wersji Opery. Czy ktoś mógłby mi podać namiary do skryptu działającego z Operą 11.01 (o ile taki jest), a jak nie - coś podobnego do skryptu Ruzanowa? Chodzi mi o możliwość przetłumaczenia w Google Translate fragmentu tekstu, które to tłumaczenie pojawiałoby się na tej samej stronie, w ramce obok tekstu oryginalnego. Bardzo mi zależy na tym rozwiązaniu, z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

PS. Tutaj jeszcze link do strony z opisem tłumacza do starszej wersji Opery: http://adas.jogger.pl/2008/06/18/userjs-google-translate-w-operze/ Niestety, podany tam link do strony Ruzanova ze skryptem nie działa.

lemari napisał(a):

http://my.opera.com/Lex1/blog/show.dml/837350 ?

wobo2 napisał(a):

Podane na tej stronie linki do strony Ruzanova niestety nie działają. Na szczęście udało mi się odnaleźć poprzedni skrypt i tłumacz elegancko działa. Temat można więc uznać za zamknięty.