problem z reklamami i filmikami na youtube

w dziale Strony WWW w Operze
naturalniee napisał(a):

Witam. Specjalnie się tutaj zarejestrowałam, i liczę na to, że ktoś mi pomoże, bo już nie wiem co w tej operze jest nie tak... od samego początku nie mogłam oglądać nic na youtubie, bo ciągle było napisane, że nie mam zainstalowanej najnowszej wersji flash playera, kiedy to ona była zainstalowana, i to kilkakrotnie, ale to nic nie pomagało. już mnie to zaczynało, lekko ujmując "denerwować." i do tej pory ceniłam sobie w operze, że nie miałam reklam, mimo, że nie miałam żadnego programu typu "adblock" jaki jest w firefoxie. aż do dzisiaj, kiedy to zauważyłam, że aby działały filmiki na youtube, musiałam włączyć wtyczkę. gdzieś w konfiguracji to było. no to się ucieszyłam - ale na krótko. Bo zorientowałam się, że tym samym włączyłam te durne reklamy, które mi migają na każdej stronie na którą wejdę. To jest "uciążliwe". Już nie wiem jak temu zaradzić. I co zrobić, żeby działały filmiki, ale równocześnie żeby nie było tych pieprzonych reklam.
Proszę o pomoc.

nieznajomywwa napisał(a):

Wrzuć katalog i plik z archiwum [http://www.przeklej.pl/plik/css-urlfilter-zip-0029ktb4cagh] do C:/users/twoja nazwa/appdata/roaming/opera/opera
i zainstaluj noads http://my.opera.com/DitherSky/blog/mod-noads-advanced

Ryszard napisał(a):

Originally posted by naturalniee:

Już nie wiem jak temu zaradzić. I co zrobić, żeby działały filmiki, ale równocześnie żeby nie było tych pieprzonych reklam.

Zrób tak jak miałaś poprzednio - wyłącz wtyczkę. Tam w Ustawienia > Preferencje > Zaawansowane > Zawartość gdzie włączyłaś. A potem załaduj youtube, prawoklik - Preferencje dla witryny - Zawartość i tam zaptaszkuj obsługę wtyczek.
Wtyczki ogólnie będą wyłączone = brak reklam a włączysz je tylko dla youtube.

naturalniee napisał(a):

W tej pierwszej odpowiedzi, link wygasł... a jak robię tak jak w odpowiedzi drugiej, to dalej mam to samo, czyli youtube nie działa, a reklam brak. a robiłam dokładnie tak jak pan napisał...

lemari napisał(a):

OMenu -> Rozszerzenia -> Pobierz rozszerzenia
tam poszukaj sobie NoAds i zainstaluj.