Jak wyłączyć mobilne wersje stron (Opera Mobile 10)

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
subgoku napisał(a):

Jak wyłaczyc wyswietlanie stron w wersi mobilnej w pasku adresu "m." chodzi mi o wyłacznie poprzez zmiane w ustawiniach opera:config sam szukałem ale niemoge niczego tam takiego znaleść.

Ryszard napisał(a):

Mi się wydaje, że to jaką wersję dostajesz zależy od tego jakiego używasz adresu i od ustawienia serwera - jaką stronę dostaje dana wersja przeglądarki.
Jak ładujesz np. wp.pl to dostajesz m.wp.pl ?

subgoku napisał(a):

Ale jak to do cholery wyłaczyć zeby gupia Opera nie wpisaywała gupiego m do adresu??? Tymbardziej jesli usune m to strona wyswietla sie poprawie to po cholere spowrotem m sie dodaje. A np facebook usuwanie m niedaje nic bo odrazu sie samo wspisuje.

volumepl napisał(a):

Na niemal każdej stronie mobilnej istnieje możliwość wyłączenia tejże mobilnej wersji strony - wystarczy poszukać odnośnika "pełna wersja" lub "full site". Nieco inaczej jest z facebookiem - tam trzeba wpisać adres http://www.facebook.com/?m2w , aby przenieść się do pełnej wersji strony.

andol napisał(a):

Originally posted by subgoku:

Ale jak to do cholery wyłaczyć zeby gupia Opera nie wpisaywała gupiego m do adresu???


To nie Opera dodaje „m.” do adresu, a strony przekierowują Cię na wersje mobilne po wykryciu mobilnej przeglądarki.

subgoku napisał(a):

Wiec przydała by sie opcja force desktop mode albo ukrywania informacji ze korzysta sie z mobilnej przegladarki. Problem mam taki ze wchodze na strone np usune m. i jest wersja ful ale jak dam odswież to automatycznie m. powraca (m.in. facebook tak robi upierdliwie)

operetka napisał(a):

Originally posted by subgoku:

Jak wyłaczyc wyswietlanie stron w wersi mobilnej w pasku adresu "m." chodzi mi o wyłacznie poprzez zmiane w ustawiniach opera:config sam szukałem ale niemoge niczego tam takiego znaleźć.


Ja mam w telefonie normalne strony, nawet i to forum mam dodane do zakładek w takiej samej formie jak z komputera. Nawet takie onet.pl jest lepsze niż onet lajt.