Przycisk forum my.opera na pasku głównym

w dziale Opera
JaDo napisał(a):

...przedwczoraj już to zauważyłem,że koło pola adresowego pojawił mi się przycisk z ładną ikonką "O" smile. No to klik i przeniosło mnie na forum.

Przycisk usunąłem, ale wczoraj znowu powrócił. I teraz, czy tak było zawsze, czy to jakaś nowość, czy może jeszcze coś innego?.

Jeśli przycisk się dodaje przy wizycie na forum, to jeśli odwiedzę stronę xxx (hihi), to można też coś "załapać"?( albo i coś gorszego wink )

Nie od razu się dodaje, tylko po którejś tam wizycie. W "mójtoolbar".ini dodaje się jako Button0.

Po najechaniu na niego kursorem, traci "kororek". Gdzieś to było już na forum opisywane w jakimś innym przypadku. Kolorek wraca po np. przełączeniu się pomiędzy kartami.

Czy komuś coś wiadomo na ten temat?

przycisk.png

golew napisał(a):

A czy przez przypadek nie przeciągnąłeś myszką albo z adresu albo ze strony? Ja teraz właśnie najechałam myszką na adres, "przeniosłam" na pasek adresu i miałam ładne O ;-)
A nie pytało jak przy normalnych przyciskach czy chcę go dodać.

saranis napisał(a):

Bo podczas przeciagania Opera nie pyta - widocznie tworcy Opery wyszli z zalozenia ze skoro przeciagasz, to wiesz co chcesz zrobic wink

JaDo napisał(a):

Originally posted by golew
A czy przez przypadek nie przeciągnąłeś myszką albo z adresu albo ze strony?...taka ewentualność oczywiście istnieje tylko,że ja nic nie przeciągałem(świadomie). Lub jest to związane z zamykaniem karty śpm(kółkiem).

Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale od niedawna "buszuje" z MDI w 8-ce. Wcześniej wewnątrz okien i też tak zamykałem, chociaż były krzyżyki.

Być może to tylko kwestia jakiejś mojej manualnej "niedoróbki". Spróbuje jeszcze dokładnie namierzyć to "zjawisko".

ps. w czasie pisania tego postu całkiem mi padł scroll, wiem,że ta moja mycha jest mało odporna na światło i takie "padnięcia" się jej zdarzają...ale teraz za oknem chmurki same.