opera-flash get

w dziale Opera
w1lczyh00d napisał(a):

Problem jest taki ,ze bedac na forum.dvhk.pl ciagle wlacza mi sie podczas zmiany stron flashget ? Wylaczylem monitorowanie przegladarki i schowka nie- wiem co jest ? ,aha mam wpis by moc pobrac flashgetem-{pod szybkim pobieraniem} Dzieki za pomoc.

szyk napisał(a):

Może sprawdź, jakie jest rozszerzenie pliku, który chce pobrać Flashget, a potem sprawdź w Preferencje->Zaawansowane->Pobieranie, czy dla tego typu plików jest włączone pobieranie za pomocą Flashgeta.

w1lczyh00d napisał(a):

Chyba jestes blisko - bo ten plik to dzwiek kilka KB - mimo ,ze kasuje go to on caly czas chce by go sciagnac, po kazdej zmianie strony. Zaraz sprawdze , bo wylaczylem tego flashgeta ,a ta strone przestalem lubic idea tak to http://forum.dvhk.pl/yougotmail.wav plik .wav ,ale kaszana - ale nie mam takiego rozszerzenia w typach plikow ktore ma sciagac flashget !! wiec dlaczego on to sciaga ? ....flashget tez nie ma wpisu by monitorowac tego typu pliki .wav .Wiem ,ze odtworzylem ten dzwiek ,myslalem ,ze to jakis zalegly do sciagniecia przez 2-ga osobe korzystajaca z pc , po angielsku facet powiedzial you got mail i tyle - moze to trojan ? Nie ma w histori flashgeta tego pliku do sciagniecia- sam sie laduje podczas przerzucania stron forum.dvhk.pl- cos tu nie gra nonstop sie laduje ten plikdo sciagniecia.W ukrytych byly dzwieki wav - odznaczylem odtwarzanie dzwiekow w szybkiej konfiguracji i..nic .Zrestartuje opere.Niestety nic to nie pomoglo - nie moge tego pojac - ALE I TAK KOCHAM OPERE. Wybaczam jej to .bo to wina flashgeta ,ze sie wcina - Dzieki Szyk - cos tu moze przeoczylem sprawdze jesze raz - pierwszy raz widze takie "cus".Wyslal bym ten plik ,ale on sie wcale nie sciaga . Dziwne przy restarcie opery mam kasowanie ciastek , na forum,dvhk musialem sie logowac odnowa , a na forum opery czyli tutaj NIE musialem - dziwne.Chyba skasuje flashgeta i odnowa go zainstaluje.

szyk napisał(a):

Odznacz opcję "ukryj typy plików obsługiwane przez Operę" w [...]->Pobieranie, wpisz w polu szybkiego wyszukiwaniu wav i zobacz, czy we właściwościach typów plików, które się pokażą, jest wybrana opcja "Otwórz za pomocą Opery".

Jak jest, to ewentualnie możesz sprawdzić zachowanie Opery dla odznaczonej opcji "Odtwarzaj dźwięki na stronach WWW" w Narzędzia->Szybka konfiguracja. smile

Wiem ,ze odtworzylem ten dzwiek ,myslalem ,ze to jakis zalegly do sciagniecia przez 2-ga osobe korzystajaca z pc , po angielsku facet powiedzial you got mail i tyle - moze to trojan ?


Może masz nieprzeczytaną prywatną wiadomość?