opera i allegro

w dziale Opera
symeon napisał(a):

Witam.

Może ktos sprawdzić czy dostanie się na stronę logowania SSL w allegro ?? mi wywala że "Połączenie ze zdalnym serwerem nie powiodło sie" natomiast pod FF chodzi normalnie.
problem występuje od dwóch dni i w tym czasie udało mi się tylko raz zalogować.

Allegro

pozdro

czullo napisał(a):

U mnie wszystko wporzadku.

symeon napisał(a):

zalogowałem się poprzez FF, skopiowałem i wkleiłem adres swojego profilu do opery i wywaliło mi że moja przeglądarka nie akceptuje ciasteczek a mam przecież włączone.
na operce 7.54u2 też były problemy, wyskoczył mi taki błąd krytyczny, ale pousuwałem wszystkie ciasteczka i zapisane hasła i powyłaczałem niektóre protokoły i chodzi dobrze a takie same działania na 8.02 nie dają rezultatów.

Edit: Pomogło wyłączenie szyfrowania TLS 1.1. wcześniej nie przeszkadzało w niczym.

JaDo napisał(a):

Originally posted by symeon
Edit: Pomogło wyłączenie szyfrowania TLS 1.1. wcześniej nie przeszkadzało w niczym....zgadza się pomaga, mi też nie chciało z tym zaskoczyć. Nie za dobrze sobie przypominam, ale to szyfrowanko chyba jest domyślnie nie zaznaczone?.

symeon napisał(a):

JaDo napisał(a)
...zgadza się pomaga, mi też nie chciało z tym zaskoczyć. Nie za dobrze sobie przypominam, ale to szyfrowanko chyba jest domyślnie nie zaznaczone?.zgadza się. ja je kiedyś zaznaczyłem ale to był dawno temu i nie przeszkadzało do tej pory aż tu nagle bumm. nie mam też zaznaczonych szyfrowań poniżej 128, podobno tak jest bezpieczniej.

pozdro

owiecc napisał(a):

Bo TSL 1.1 jest jeszcze w fazie testów. A domyślnie nie jest włączone z w/w powodu.

http://my.opera.com/forums/showthread.php?s=&threadid=65055&highlight=tsl