Przy szukaniu miejscowości lub adresów punkt znaleziony na mapie nie odpowiada rzeczywistości. Szukając np.: ulicy w Warszawie pokazuje jakąś wieś 150 km od Warszawy.
Nie potwierdzam. Podaj przykład - czyli poszukiwaną ulicę
Pominąwszy już drobiazg, że poszukiwanie dowolnej lokalizacji w Warszawie i tak skończy się znalezieniem punktu leżącego co najmniej 150 km od najbliższego miasta mamy chyba inne internety.
kaudyny.png
wroclaw.png
flaszka.png
Originally posted by Ryszard:
Pominąwszy już drobiazg, że poszukiwanie dowolnej lokalizacji w Warszawie i tak skończy się znalezieniem punktu leżącego co najmniej 150 km od najbliższego miasta mamy chyba inne internety.
Chyba rzeczywiście mamy inne internety
Flaszka niby jest ta sama, ale strona wygląda ciut inaczej:
PS.
Podobne problemy z lokalizacją na mapie występują też na www.targeo.pl.
W Firefoxie takie problemy nie występują.
Przykład strony
http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=woj.+Mazowieckie%2C+Konotopa&cId=01c3a200432b000b5800a300002d4900def516db8f80c7b9&sId=&Submit=Szukaj&moreCities=1
Opera:
Firefox: